Jagiellonka

BREAK DANCE

Środa
17.30

„Mała Scena” – zajęcia muzyczno-teatralne dla dzieci od 4 lat

Poniedziałek
17.15-18.15

Robotyka- maszyny proste – DUPLO

WTORKI
16.00-16.30 GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE NA PÓŹNIEJSZE

Best-Brain- Odkryj Swój Geniusz – zajęcia dla dzieci od 6 lat

ŚRODA
18.00

Klub „Wesołego Smyka” – dzieci 2,5-3,5 lat

Wtorek
11.30-12.30

Zamieszanie – warsztaty kulinarne dla 4 – 8-latków

WTOREK
16.30

NAUKA GRY NA GITARZE I NA UKULELE

Poniedziałek
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00

Hulajnogi – zajęcia dla dzieci w wieku 2-4 lata

Poniedziałek
11.30 – 12.30

Sensobryki $ Brzuchonogi – zajęcia senso-ruchowe dla dzieci w wieku 0,5 – 24 miesięcy,

Poniedziałek
10.00 -11.00

„Smyka” spotkania z bajką, dzieci 1,5-2,5 lat

Czwartek
10.30 – 11.30

Ratajska Akademia Piłki Nożnej dzieci 4-8 lat,

Środa
16.30 – 17.15

Koło strzeleckie

Środa
17.00 – 18.00

Wielkopolski Klub Przodowników Turystyki Górskiej

Środa
17.15 – 18.15

Szkółka szachowa

PONIEDZIAŁKI
18.30 – 19.20

Taniec nowoczesny

Czwartek
17.30 – 18.15

Klub Seniora „Jarzębina”

Środa 16.00 – 17.30

Zumbaa

Wtorek 19.00 – 20.00
Czwartek 19.40 – 20.40

Kolejorz Girls

Wtorek 17.15 – 18.45

Robotyka- We DO, Mindstorms, pierwsze zajęcia 9.10.2018 r. godz. 16.30

Wtorek
16.30 – 18.30 GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE NA PÓŹNIEJSZE

Klub „Wesołego Smyka”

Wtorek
10.00 – 11.00

Callanetics

Poniedziałek 18.30 – 19.30
Czwartek 18.30 – 19.30

Joga

Środa
19.00 – 20.30
zajęcia 2x w miesiącu
w grudniu 5 oraz 19

Kolorowe kredki – zajęcia kreatywne dla dzieci 4 – 8 lat

Poniedziałek
16.30 – 17.30

Gimnastyka rekreacyjna,

Poniedziałek
16.30 – 17.30

Klub Seniora „Złota Jesień”

Kombatanci

Piątek
14.00 – 17.00

„Dekoratornia” – zajęcia dla seniorów.

Piątek
14.00 – 17.00

Grupa seniorów I

Czwartek
15.00 – 18.00

Grupa seniorów III

Środa 17.00 – 19.00

2 PDH „Wiarusy” krąg harcerzy starszych.

Środa (III miesiąca)
14.30 – 16.30

Grupa seniorów II

Wtorek
16.15 – 19.00

Zespół wokalny „Bell Canto”

Wtorek
13.00 – 16.15

Zabawy taneczne przy muzyce mechanicznej.

Poniedziałek
15.00 – 19.00

Nauczyciele

Środa (II i IV tydzień miesiąca)
12.00 – 14.00