Zajęcia z programowania

Środa 15.40 – 16.40 – programowanie z Minecraft klasy I-III
Środa 16.45 – 17.45 – programowanie z Minecraft klasy IV-V
Środa 17.45 – 18.45 – programowanie z Minecraft od VI klasy

*Środa 17.00 – 18.00 – matematyka z programowaniem dla dzieci w wieku 5-6 lat

* zajęcia obywają się w Klubie Mieszko, os. Lecha 129.

Joga dla mam z dziećmi

Poniedziałek 11.00 – 12.00

Jump Spalarnia

Poniedziałek 18.30 – 19.30
Czwartek 19.30 – 20.30

Nauka gry na gitarze

Terminy do ustalenia

BREAK DANCE

Poniedziałek 17.55-18.55

Formacja taneczna INFINITE GROOVE

Wtorek 18.30 – 19.45

Formacja taneczna BOMMZZZ

Wtorek 16.30 – 18.30

Gimnastyka dla pań

Poniedziałek 19.30 – 20.30
Środa 19.00 – 20.00

Zespół wokalny „Bajka”

Piątek 17.00 – 19.00

Klub Seniora „Bajka”

Wtorek 14.30 – 16.45

Klub Seniora „Rodzina”

Poniedziałek 16.00 – 20.00
Piątek 16.00 – 20.00

Kurs prawa jazdy

Wtorek 19.15 – 20.45
Środa 19.00 – 20.30

Karate dla dzieci i młodzieży

Wtorek 16.30 – 17.15 – grupa średnio zaawansowana
Wtorek 17.15 – 18.15 – grupa zaawansowana

Czwartek 16.30 – 17.15 – grupa początkująca
Czwartek 17.15 – 18.00 – grupa dla dzieci szkolnych
Czwartek 18.00 – 18.45 – grupa średnio zaawansowana
Czwartek 18.45 – 20.00 – grupa zaawansowana

Tai chi

Wtorek 11.00 – 13.00

Joga

Wtorek 20.00 – 21.00

Callanetics

Poniedziałek 20.30 – 21.30
Czwartek 20.30 – 21.30

Aerobik

Poniedziałek 19.30 – 20.30
Środa 20.00 – 21.00

Terapia tańcem

Poniedziałek 10.00
Czwartek 10.00

Zumba

Poniedziałek 20.30 – 21.30
Środa 20.00 – 21.00

Taniec towarzyski / Tango argentino

Wtorek od 18.30
Piątek od 18.30

Szkółka szachowa

Wtorek 16.45 – 18.15, 18.15 – 19.15

Akademia Koszykówki

Środa 16.30 – 17.30

Szufladka

Poniedziałek 15.00 – 16.30 (I GRUPA)
Poniedziałek 16.45 – 18.15 (II GRUPA)

Pracownia „Sztuka Mieszka”

Czwartek 15.30, 17.30

Zajęcia wokalne

ustalane indywidualnie

Balet

Piątek 15.15, 16.00, 17.00

HIP-HOP dla dzieci

Poniedziałek 17.00 – 17.45

Zajęcia taneczne TIP-TOP

Poniedziałek 16.00, 16.45, 17.30, 18.30
Środa 16.00, 16.45, 17.30

Akademia Malucha

Poniedziałek 9.00 – 10.00
Środa 9.00 – 10.00

Klub Malucha „Mieszko”

Wtorek 9.00 – 12.00
Czwartek 9.00 – 12.00