Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

„O! PIKNIK”

2 września 2017 g. 12:0019:00

Zapraszamy na kolejny Piknik Osiedlowy na os. Lecha!

Już 02 września zapraszamy na kolejny „O!PIKNIK”, który organizujemy już po raz piąty! Start o godz. 12.00!

Na uczestników pikniku czeka mnóstwo atrakcji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!!! Nie zabraknie różnorodnych występów artystycznych (pokazy taneczne, koncerty), pokazów i zawodów sportowych (joga na trawie, gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych) oraz animacji i warsztatów (warsztaty krawieckie, malowanie buziek, bańki mydlane, przejażdżki na kucyku itp.). Na naszym pikniku po prostu nie sposób się nudzić!

Główną atrakcję dla najmłodszych stanowić będzie spektakl „HEJ-HO, HEJ-HA! ORKIESTRA GRA!”, w wykonaniu Teatru FALKOSHOW. Aktorami spektaklu są instrumenty żywcem wyjęte z orkiestry dętej. Tworzą one harmonię dźwięków oraz niesamowitych kształtów – metalowych krzywizn i połyskliwych powierzchni. Dzieci dowiadują się, na jakich zasadach działa orkiestra oraz poszczególne ożywione w teatralnej animacji instrumenty dęte: trąbka, tuba, puzon, waltornia, róg a także perkusyjne: bęben i werbel. Dodatkowo spektakl odpowiada na pytanie: co dzieje się z instrumentami, gdy już się zużyją? Wprowadza tym samym zagadnienia ochrony środowiska i gospodarowania zużytymi przedmiotami.

Ale nie zapominamy również o dorosłych uczestnikach pikniku, którzy dzięki zespołowi „PEREŁKI Z…LAMUSA”, będą mieli okazję odbyć sentymentalną podróż do lat 60, 70 i 80-tych. A wszystko to podczas niezwykłego koncertu, wypełnionego znanymi i lubianymi przebojami, takimi jak „KAWIARENKI”, „AUGUSTOWSKIE NOCE”, „CICHA WODA” itp.

Zarówno na spektakl, jak i na cały piknik obowiązuje WSTĘP WOLNY!!!

Piknik odbędzie się on na boisku mieszczącym się na os. Lecha (za kościołem), niedaleko Domu Kultury „Orle Gniazdo”.

Zachęcamy, aby zabrać ze sobą kocyki lub poduszki – coś na czym będą Państwo mogli usiąść.

Szczegóły

Data:
2 września 2017
Czas:
12:00 – 19:00

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce

Boisko na os. Lecha
Poznań, Wielkopolskie Polska + Google Map
Telefon:
61 877 78 42