Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE – EMOCJE

27 stycznia g. 09:0013:00

Emocje są konstruktem, który jest nienamacalny, jednak każdy rodzic wie, że mają one ogromne znaczenie w funkcjonowaniu dziecka. Dzieci doświadczają jednak nie tylko tych pozytywnych emocji lecz również tych przykrych, trudnych. Takie sytuacje, często stanowią dla rodziców wyzwanie.

Warsztaty są przeznaczone dla rodziców, którzy chcą zrozumieć jak „działają” emocje w świecie dziecka oraz  jak działać w sytuacjach, kiedy dziecko odczuwa przykre emocje, tak by ich nie zaostrzać, a jednocześnie pomóc dziecku…i sobie:)

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • jak poprawić relacje ze swoim dzieckiem
  • jak stanowić wsparcie w sytuacjach trudnych
  • jak zrozumieć co dzieję się podczas odczuwania trudnych/przykrych emocji u dziecka
  • jak mniej stresować się sytuacjami, które dotyczą Twojego dziecka i tego co przeżywa
  • jak czuć się pewniej w sytuacjach, które są trudne relacyjnie

 

Prowadzenie: Magdalena Widłak-Langer

Magdalena Widłak-Langer – psycholog i nauczyciel jogi dla dzieci z kilkunastoletnim stażem pracy z dziećmi (od drugiego tygodnia życia, do 18 roku życia). Pani Magdalena posiada doświadczenie w pracy w Przedszkolu, Szkole Podstawowej, Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Klub” w Poznaniu, prowadziła także różnego rodzaju zajęcia dla dzieci podczas półkolonii, imprez plenerowych, urodzin. Niemal we wszystkich wymienionych miejscach, równolegle współpracowała z rodzicami.
Obecnie pracuje między innymi z dziećmi oraz rodzicami w Prywatnych Gabinetach Psychologicznych oraz poprzez autorskie wykłady i warsztaty dla rodziców. Zajmuje się także dziennikarstwem psychologicznym pisząc do wydań „Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Sygnał. Magazyn Wychowawcy”, wychodzących nakładem poznańskiego wydawnictwa Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze. Założycielka www.psychetee.pl
Jej zainteresowania skupiają się między innymi w obszarze budowania relacji, a co za tym idzie efektywnej komunikacji oraz rozwijania inteligencji emocjonalnej. Zaproponowane przez nią warsztaty to rodzaj autorskiej odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz dzieci, z jakimi miała szansę pracować do chwili obecnej.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc!

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Czas:
09:00 – 13:00

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań, Wielkopolskie 61-294 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 877 78 42