Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztaty psychologiczne – EMOCJE

3 marca g. 09:0013:00

| Darmowy - 50zł

Temat tego warsztatu to: „Wychowanie w wielodzietnej rodzinie czyli jak wychowywać rodzeństwo?”

Prowadzenie: Magdalena Widłak-Langer

Magdalena Widłak-Langer – psycholog i nauczyciel jogi dla dzieci z kilkunastoletnim stażem pracy z dziećmi (od drugiego tygodnia życia, do 18 roku życia). Pani Magdalena posiada doświadczenie w pracy w Przedszkolu, Szkole Podstawowej, Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Klub” w Poznaniu, prowadziła także różnego rodzaju zajęcia dla dzieci podczas półkolonii, imprez plenerowych, urodzin. Niemal we wszystkich wymienionych miejscach, równolegle współpracowała z rodzicami.
 Obecnie pracuje między innymi z dziećmi oraz rodzicami w Prywatnych Gabinetach Psychologicznych oraz poprzez autorskie wykłady i warsztaty dla rodziców. Zajmuje się także dziennikarstwem psychologicznym pisząc do wydań „Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Sygnał. Magazyn Wychowawcy”, wychodzących nakładem poznańskiego wydawnictwa Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze. Założycielka www.psychetee.pl 
 Jej zainteresowania skupiają się między innymi w obszarze budowania relacji, a co za tym idzie efektywnej komunikacji oraz rozwijania inteligencji emocjonalnej. Zaproponowane przez nią warsztaty to rodzaj autorskiej odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz dzieci, z jakimi miała szansę pracować do chwili obecnej.

 

Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc!

wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa pod numerem telefonu 618777842 lub pisząc na adres: dkorlegniazdo@gmail.com.

dla osób korzystających po raz pierwszy z warsztatów – wstęp bezpłatny

dla pozostałych koszt za 4-godzinny warsztat to 50 zł

Szczegóły

Data:
3 marca
Czas:
09:00 – 13:00
Koszt:
Darmowy - 50zł

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań, Wielkopolskie 61-294 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 877 78 42