Oferta pracy na stanowisko mistrza

Kierownictwo Osiedla Stare Żegrze-Polan Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu pilnie zatrudni osobę na stanowisko mistrza w ramach umowy o pracę

Do zakresu obowiązków należeć będzie kierowanie pracą konserwatorów osiedlowych.

Wymagane oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • posiadanie świadectwa kwalifikacji SEP G1 lub SEP G2;
  • mile widziane uprawnienia budowlane;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • udział w szkoleniach;
  • świadczenia socjalne;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • kartę medyczną i sportową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres Kierownictwa Osiedla (os. Stare Żegrze 41-42, 61-249 Poznań) lub mailowo na adres: starezegrze@osiedlemlodych.pl w terminie do 31 października 2019 r.

W CV prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Osiedle Młodych ” w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w przyszłych naborach kandydatów na pracowników. Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną Spółdzielni w zakresie przetwarzania i administrowania danymi osobowymi zamieszczoną na stronie internetowej Spółdzielni www.osiedlemlodych.pl/rodo.


Oferta pracy na stanowisko konserwatora-elektryka

Kierownictwo Osiedla Piastowskiego Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu zatrudni:

osobę na stanowisko konserwatora – elektryka z uprawnieniami do 1 kV w ramach umowy o pracę od 1  grudnia 2019 r.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone są o składanie ofert pracy zawierających CV, w sekretariacie Kierownictwa Osiedla Piastowskiego (os. Piastowskie 63, 61-156 Poznań) lub mailem na adres: piastowskie@osiedlemlodych.pl w terminie do 18.11.2019 r.

W CV prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Osiedle Młodych ” w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w przyszłych naborach kandydatów na pracowników. Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną Spółdzielni w zakresie przetwarzania i administrowania danymi osobowymi.” zamieszczoną na stronie internetowej Spółdzielni www.osiedlemlodych.pl/rodo.