Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Kobiet z niespodzianką

6 marca 2020 g. 17:0019:00

| bezpłatne wejściówki

Każda z kobiet chciałaby czuć się wyjątkowo na co dzień, być dostrzeżona i doceniona przez najbliższych. Chciałaby móc się na chwilę zatrzymać, złapać oddech i zregenerować siły przed kolejnymi zadaniami, jakie kryje codzienność.
Dlatego też przygotowaliśmy niespodziankę tylko dla Pań. W piątek 06.03.2020 o godz. 17:00 zapraszamy do Domu Kultury „Polan STO” na wyjątkowe spotkanie „…tylko dla Kobiet”. Podczas tej imprezy wsłuchamy się w wykład psychologiczny „Jak nie zapomnieć o sobie na co dzień” w ramach części warsztatowej z rozwoju osobistego, gdzie skupimy się na swoich potrzebach i odkryjemy co jest dla nas ważne. Następnie ugościmy florystkę, która opowie m.in. o kwiatach doniczkowych w domu, o tym jak ciekawie i mądrze zagospodarować balkon. Przedstawi na czym polega właściwe pielęgnowanie ziół i jak wydłużyć żywot kwiatów w wazonie.
Po części teoretycznej przyjdzie czas na niespodziankę. Wszystkie panie, choć na chwilę, zamienią się w ogrodniczkę, a przy słodkościach i kawie zrelaksują się w kobiecym gronie.
Z całą pewnością będzie to wspaniałe „babskie” spotkanie, na które bardzo serdecznie zapraszamy!!!! Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będą do odbioru w DK „Polan STO”, od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00 – 20:00, od 26.02.2020.
Uwaga – -ilość miejsc ograniczona!!! Do zobaczenia!!!

Szczegóły

Data:
6 marca 2020
Czas:
17:00 – 19:00
Koszt:
bezpłatne wejściówki

Organizator

Dom Kultury ” Polan Sto”

Miejsce

DK „Polan Sto”