Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Kwartetu „Lepiej późno niż wcale”

22 maja g. 17:0019:00

| 25zł

Przed nami jedyne w swoim rodzaju wydarzenie!

22 maja o godz. 17:00 w DK „Na Pięterku” wystąpią finaliści 3 edycji Programu The Voice Senior – Kwartet „Lepiej późno niż wcale”!

W skład zespołu wchodzą: Bożena Wesołowska (sopran), Aleksandra Matusiak-Kujawska (alt), Bernard Łyżwiński (tenor) oraz Lech Sawicki (baryton). Artyści śpiewają w stylu swing i interpretują w ten sposób popularne utwory z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Wielką inspiracją jest dla nich legendarny amerykański kwartet wokalny – Manhattan Transfer.

Wokaliści pochodzą z Sulechowa. Zespół stworzyli specjalnie, żeby móc wystartować w programie „The Voice Senior”. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ zespół stał się bardzo popularny, koncertuje i stale poszerza swój repertuar, w którym znajdują m.in. piosenki Zbigniewa Wodeckiego, Ewy Bem, Manhattan Transfer oraz polska muzyka filmowa z okresu międzywojennego.

Dlatego też serdecznie zapraszamy na koncert! Natomiast po występie odbędzie się spotkanie z członkami kwartetu, które będzie dodatkową atrakcją tego wieczoru 🙂

Bilety do nabycia w biurze DK „Na Pięterku” w cenie 25 zł od 4 maja.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00.

Telefon: 61 8796 311

Mail: napieterku@osiedlemlodych.pl

Szczegóły

Data:
22 maja
Godzina:
17:00 – 19:00
Koszt:
25zł

Organizator

Dom Kultury „Na Pięterku”
Telefon:
61 8796 311

Miejsce wydarzenia

DK „Na Pięterku”
os. Orła Białego 5
Poznań,
+ Google Map