Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Mikołaju! Gdzie jesteś?” – spektakl świąteczny i animacje dla dzieci

17 grudnia 2023 g. 11:0013:00

| 30zł

Studio telewizyjne jest już gotowe, ekipa realizująca specjalny program na żywo czeka w gotowości na dotarcie wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja! Minuty mijają, wszyscy zaczynają się powoli niecierpliwić. Nagle jak grom z jasnego nieba do zebranych dociera okropna informacja – Święty Mikołaj zaginął… Do studia docierają jedynie renifery, Śnieżynka i Elfy. Detektyw Pętelka i aspirant Supełek prędko rozpoczynają śledztwo. Trwają również gorączkowe poszukiwania osoby, która zastąpi Świętego Mikołaja podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niestety kandydatury pewnego biznesmena i czeskiego Netoperka szybko zostały odrzucone. Z kolei szaleni naukowcy wpadają na pomysł sklonowania Świętego Mikołaja – jednak z tego nie może wyniknąć nic dobrego.

Czy naszym bohaterom uda się rozwiązać zagadkę i odnaleźć Świętego Mikołaja? Czy komuś uda się dostarczyć dzieciom prezenty pod choinkę? O tym wszystkim dowiecie się już 17 grudnia podczas spektaklu „Mikołaju! Gdzie jesteś?” w wykonaniu aktorów gnieźnieńskiego Teatru za Miastem.

Po zakończeniu spektaklu zapraszamy wszystkich przybyłych na różnorodne, świąteczne animacje, które dodatkowo umilą nam to grudniowe, niedzielne przedpołudnie.

Bilety w cenie 30 zł (dziecko i opiekun) można nabyć w biurze Domu Kultury „Jędruś” od 20 listopada br.

Szczegóły

Data:
17 grudnia 2023
Godzina:
11:00 – 13:00
Koszt:
30zł

Organizatorzy

Dom Kultury „Jędruś”
Stowarzyszenie Ratajskie Centrum Kultury

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Jędruś”
os. Armii Krajowej 101
Poznań, Wielkopolskie 61-381 Polska
+ Google Map
Telefon:
618770151