Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Minecraft z Nienudno – bezpłatne zajęcia pokazowe

24 kwietnia 2023 g. 17:0018:00

| Bezpłatnie

Zapraszamy dzieci z klas I-III szkoły podstawowej na bezpłatne zajęcia pokazowe!

Minecraft jest nie tylko jedną z najpopularniejszych gier na świecie, która codziennie przyciąga miliony użytkowników, i którą wprost uwielbiają dzieci. To wirtualny świat nieograniczonych możliwości! Dzieci mogą tam rozwijać swoje pasje, swobodnie tworzyć…., a nawet uczyć się! “English Minecraft Programming” to niesamowite zajęcia, które uczą programowania w języku angielskim w przystępnej formie i środowisku, które uwielbia Twoje dziecko!
Przecież nauka nie musi oznaczać nudy i wkuwania na pamięć! Z nami frajda i świetna zabawa idą w parze ze zdobywaniem pożytecznej wiedzy i zupełnie nowych, praktycznych umiejętności. Twoje dziecko wkroczy w świat technologii, rozwinie logiczne i analityczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną! Nauka przestanie być żmudnym obowiązkiem, a stanie się doskonałą rozrywką – której ciągle będzie mało!
Znajomość języka angielskiego to teraz kluczowa umiejętność. Na naszych zajęciach dziecko w naturalny sposób obcuje z językiem obcym już od pierwszych chwil. Używamy go nie tylko przy nauce programowania, ale również do rozmów między sobą! Dzięki temu dzieci osłuchują się z językiem, uczą praktycznego zastosowania i wreszcie mają odwagę mówić po angielsku bez skrępowania.

Informacje i zapisy:
tel. 578 306 006
poznan@nienudno.pl

Szczegóły

Data:
24 kwietnia 2023
Godzina:
17:00 – 18:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizatorzy

Dom Kultury „Jędruś”
Nienudno

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Jędruś”
os. Armii Krajowej 101
Poznań, Wielkopolskie 61-381 Polska
+ Google Map
Telefon:
618770151