Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Nasze życie w pandemii” – warsztaty pomocy psychologicznej dla seniorów

10 maja g. 10:0012:00

| Bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy na trzecie z ośmiu bezpłatnych spotkań dedykowanych Seniorom w ramach Warsztatów pomocy psychologicznej. Ich głównym celem jest usprawnienie procesów poznawczych, takich jak m.in. koncentracja, pamięć, zdolności wzrokowo-przestrzenne, myślenie przyczynowo-skutkowe itp. Będą one prowadzone w formie wykładu połączonego z zajęciami praktycznymi.
Temat pierwszego z nich będzie koncentrować się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych oraz samopoznania.

Temat spotkania będzie koncentrować się na rozwijaniu umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz adaptacji do zaistniałych zmian.

Warsztaty poprowadzi Patrycja Jachimowska – z wykształcenia psycholog kliniczny, socjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym oraz instruktorka tańca. Łączy swoją pasję jaką jest taniec z wiedzą z zakresu psychologii, socjoterapii i terapii tańcem.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Ratajski Przystanek Seniora”.

Organizatorami wydarzenia są Ratajskie Centrum Kultury oraz Dom Kultury „Jędruś”. Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Na każde z ośmiu spotkań obowiązują wcześniejsze zgłoszenia – telefoniczne (61 877 01 51) lub mailowe (jedrus@osiedlemlodych.pl).

Szczegóły

Data:
10 maja
Godzina:
10:00 – 12:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizator

Miasto Poznań, Ratajskie Centrum Kultury, DK „Jędruś”

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Jędruś”
os. Armii Krajowej 101
Poznań, Wielkopolskie 61-381 Polska
+ Google Map
Telefon:
618770151