Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

O! Piknik

8 września g. 12:0020:00

Już 8 września w godz. 12.00-20.00 zapraszamy na PIKNIK OSIEDLOWY „O! PIKNIK”, który odbędzie się na boisku mieszczącym się na os. Lecha (za kościołem), w pobliżu Domu Kultury „Orle Gniazdo”.
Na uczestników pikniku czeka mnóstwo atrakcji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Nie zabraknie różnorodnych występów artystycznych (pokazy taneczne, wokalne), pokazów i zawodów sportowych (gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych, gimnastyka dla seniorów) oraz animacji i warsztatów (warsztaty krawieckie, malowanie buziek, warsztat czerpania papieru, warsztat udzielania pierwszej pomocy, przejażdżki na kucyku itp.).

Główną atrakcję dla najmłodszych stanowić będą „Ocean to pikuś” – spotkanie z podróżnikiem i autorem książek dla dzieci i młodzieży Łukaszem Wierzbickim oraz festyn ekologiczny „Mój dom, moja planeta” . Dorosłych i seniorów zapraszamy na potańcówkę z DJ Wiką!

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Letni Orli Targ * – miejsce, gdzie można będzie WYMIENIĆ/KUPIĆ/SPRZEDAĆ lub ODDAĆ niepotrzebne, zalegające w szafach rzeczy: ubrania, książki, płyty, gry komputerowe, zabawki dla dzieci, filmy, antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne i ich części, instrumenty muzyczne i ich części, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie. Na pewno w domach macie ich mnóstwo!

Oczywiście nie zabraknie również uczty dla ciała! Na naszych stoiskach gastronomicznych można będzie skosztować specjałów z grilla, zjeść ciasto i wypić kawę oraz posmakować włoskich lodów.

Do zobaczenia na os. Lecha 🙂

* aby zostać WYSTAWCĄ  „Letniego Pchlego Targu”, należy zapoznać się z Regulaminem Wydarzenia i wypełnić Formularz Zgłoszenia, dostępny w biurze  DK „Orle Gniazdo” lub pobrać poniżej  🙂

REGULAMIN – LETNI ORLI TARG 2019      Formularz zgłoszenia -LETNI ORLI TARG

Szczegóły

Data:
8 września
Czas:
12:00 – 20:00

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce

Boisko na os. Lecha
Poznań, Wielkopolskie Polska + Google Map
Telefon:
61 877 78 42