Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

O!PIKNIK

9 września 2018 g. 12:0018:00

Zapraszamy na kolejny Piknik Osiedlowy na os. Lecha!

Podczas trwania pikniku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nie zabraknie różnorodnych występów artystycznych (pokazy taneczne, występy wokalne), pokazów i zawodów sportowych (joga na trawie, gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych, symultana szachowa) oraz warsztatów i animacji (warsztaty krawieckie, warsztaty artystyczne, malowanie buziek, bańki mydlane, przejażdżki na kucyku itp.). Na naszym pikniku po prostu nie sposób się nudzić!

Piknik odbędzie się on na boisku mieszczącym się na os. Lecha (za kościołem), niedaleko Domu Kultury „Orle Gniazdo”.

Zachęcamy, aby zabrać ze sobą kocyki lub poduszki 🙂

O! Piknik to już tradycyjnie początek nowego sezonu SOBOTNICH BAJDUREK! Tym razem na piknikowej scenie wystąpi TEATR BARNABY ze spektaklem „RYCERZ BEZ KONIA”.

Baśń o rycerzu bez konia autorstwa Marty Guśnowskiej zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i samotnym czkającym koniu którzy szukają się na wzajem. Na swojej drodze spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in myszo-nietopreza, księżniczkę, czarodzieja, a nawet strasznego smoka. Spektakl jest realizowany w lalkach marionetkach, na autorskiej scence, która potrafi zaskoczyć niczym zaczarowany kapelusz. Za animację lalek odpowiedzialny jest Marcin Marzec- Lalkarz, marionetkarz który z przymrużeniem oka sprawi że nie tylko dzieci, ale również dorośli, będą mieli mnóstwo powodów do uśmiechu.

Lalki: Robert Poryziński
Animacja: Marcin Marzec
Scenariusz: Marta Guśnowska

Szczegóły

Data:
9 września 2018
Czas:
12:00 – 18:00

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce

Boisko na os. Lecha
Poznań, Wielkopolskie Polska + Google Map
Telefon:
61 877 78 42