Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PYRA – Biesiadowanie na POLANie

2 października 2022 g. 15:00

To już 2 października Miasto Poznań, Ratajskie Centrum Kultury, zespół „FENIKSIANIE”, Dom Kultury „Polan STO” zapraszają na PYRĘ!!!!!

„PYRA – Biesiadowanie na POLANie” to jedna z najsmaczniejszych i najbarwniejszych imprez, skierowana dla wszystkich, od Przedszkolaka do Seniora. Wspólna biesiada, tańce, śpiewy, konkursy i moc atrakcji, które będą czekać na każdego miłośnika Pyry i dobrej zabawy!!!

W programie: biesiada przy ognisku, śpiewy z akompaniamentem gitary, występ zespołu „Feniksianie” – Podwórkowa Pyra, degustacja jesiennych przysmaków z ziemniakiem w roli głównej, zagroda wiejska z błotną kuchnią i drewnianym mini placem zabaw dla dzieci oraz liczne konkursy i zabawy!

Dodatkową atrakcją jest konkurs na NAJPYSZNIEJSZY SYROP/SOK Z JESIENNYCH OWOCÓW/WARZYW!!!!! Aby wziąć udział w zabawie należy przynieść smakołyk na biesiadę. Jury złożone z największych smakoszy dokona wyboru  Najlepszego Syropu 2022!!!!

Zapraszamy po odbiór bezpłatnej wejściówki:), w godzinach otwarcia biura DK „Polan STO”, od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do 20:00.

Zatem, ZAPRASZAMY i czekamy na polanie przed DK „Polan STO” od godz.15:00!!!!

W razie DESZCZU biesiada zostanie przeniesiona do klubu.

 

Szczegóły

Data:
2 października 2022
Godzina:
15:00

Organizator

Miasto Poznań, Ratajskie Cenrtum Kultury, DK „Polan STO”

Miejsce wydarzenia

Polana przed DK Polan Sto