Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VIII Ratajska Gala Piosenki Biesiadnej

18 lutego 2023 g. 17:0019:00

| 35zł

W ostatnią sobotę karnawału 18 lutego o godz. 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury „Jędruś” na os. Armii Krajowej 101 odbędzie się już po raz ósmy Ratajska Gala Piosenki Biesiadnej. Tegoroczną imprezę poprowadzi bardzo lubiany i znany ze śląskich szlagierów artysta Krzysztof Koniarek. Piosenkarz jest laureatem wielu przeglądów i festiwali. Swoją karierę telewizyjną rozpoczął w 2004 r. piosenką „ Daj mi te chwile”. Sukces tej piosenki zachęcił go do dalszego działania i tak z powodzeniem do dnia dzisiejszego działa na rynku muzycznym. Jako doświadczony artysta ma bardzo bogaty dorobek artystyczny m.in. dwie płyty, kilka teledysków, wiele przebojów i setki koncertów nie tylko w kraju ale i za granicą. Występował w takich krajach jak Grecja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Węgry czy Ukraina. Koncerty z udziałem Krzysztofa to duża dawka pozytywnej energii. Melodyjne i pełne wrażliwości teksty sprawiają ze piosenki te trafiają do serc słuchaczy bez względu na wiek. Krzysztof Koniarek bardzo dobrze czuje się w repertuarze biesiadnym. Wraz z zespołem rozbawi każdą publiczność najpopularniejszymi, biesiadnymi hitami w połączeniu z dużą dawką humoru. Podczas tegorocznej gali w Jędrusiu przewidziane są również konkursy dla publiczności. W podsumowaniu Radia Silesia na Hit Roku piosenka „Tylko Ciebie chcę” otrzymała Grand Prix za rok 2017. W tym samym roku w podsumowaniu Listy Śląskich Szlagierów podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności. Natomiast Piosenka „Dobrze to wiem” została HITEM ROKU 2021 – Telewizji TVS.

Tegoroczna gala po trzyletniej przerwie spowodowanej covidem-19, odbędzie się znowu przy biesiadnych stołach. Przy kawie i słodkim będziemy śpiewać, tańczyć i bawić się przy znanych i lubianych piosenkach biesiadnych. Na tą wspaniałą zabawę serdecznie zapraszają organizatorzy: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu oraz Domy Kultury „ Jędruś”, „Jubilat” , „Na Pięterku’ i „Polan Sto”. Bilety w cenie 35 zł będą do nabycia u organizatorów od 30 stycznia (w DK „Na Pięterku” od godziny 16:00).

Uczestników VIII Ratajskiej Gali Piosenki Biesiadnej zapraszamy do przybycia na imprezę w strojach ludowych, folkowych i biesiadnych. Niech największa coroczna biesiada w Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” będzie barwna i kolorowa.

Szczegóły

Data:
18 lutego 2023
Godzina:
17:00 – 19:00
Koszt:
35zł

Organizatorzy

Dom Kultury „Na Pięterku”
Dom Kultury „Jędruś”
Dom Kultury „Polan Sto”
Dom Kultury „Jubilat”

Miejsce wydarzenia

DK „Jędruś”
os. Armii Krajowej 101
Poznań,
+ Google Map