Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży – Jak być przyjacielem dla siebie i innych – ABC budowania relacji

15 listopada g. 17:3020:30

| Bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży, na których pragniemy dać Ci szansę na lepsze poznanie siebie. Mamy nadzieję, że wychodząc po warsztacie, odczujesz na własnej skórze, że jesteś bogatszy nie tylko o nową wiedzę… ale przede wszystkim o praktyczne i pomocne narzędzia do radzenia sobie na co dzień.

W życiu nie wszystko idzie zgodnie z naszym planem. Bo przecież wśród sukcesów zawsze pojawiają się gorsze chwile. Grunt to mieć umiejętności do podnoszenia się z nich i obracania ich w sukces.

Obalmy mity porażki i zacznijmy działać!

Czy tego chcemy czy nie, relacje rządzą światem! Rodzimy się jako istoty społeczne. Codziennie wchodzimy w różnego rodzaju więzi, tworzymy sieć niewyobrażalnych połączeń między sobą, a innymi ludźmi, często nieświadomie. Relacje są nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, do bycia szczęśliwym. Niestety często czujemy się opuszczeni, samotni, co, w szczególności, dla młodego człowieka wiąże się z przeżywaniem przykrych, trudnych emocji, które wydają się nie do pokonania.

Na warsztacie młodzi ludzie poznają siłę płynącą z relacji oraz dowiedzą się, jak budować relacje w pierwszej kolejności ze sobą. Zdrowe podejście do siebie, swoich emocji, pragnień i odczuć to fundament stabilnego i zdrowego rozwoju. Uczestnicy będą mieli szansę poznać odpowiedzi na pytania: Jak stawiać granice? Jak stać się przyjacielem dla samego siebie? Jak być bardziej wyrozumiałym dla siebie i innych?” I wiele, wiele innych…
Za wszystkimi tymi pytaniami idą konkretne odpowiedzi i umiejętności. Przestrzeń warsztatowa to bezpieczne miejsce, gdzie każdy młody człowiek testuje je w praktyce, by stać się lepszym przyjacielem. Dla siebie i innych.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat:

* 9-12 lat – godz. 17:30 – 18:30

* 13-15 lat – godz. 19:00 – 20:30

 

Liczba miejsc ograniczona! Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

 

Udział w warsztacie to duży krok w kierunku życia w zgodzie z samym sobą i innymi. Jest cenną wskazówką na przyszłość do budowania wartościowych i trwałych relacji w życiu, dlatego na kolejnych spotkaniach poruszymy następujące tematy:

  1. Porażka początkiem sukcesu
  2. Jak zostać efektywnym leniem?
  3. Radzenie sobie ze stresem w obliczu wyzwania
  4. (Nie)filmowa miłość – jak kochać siebie, innych i świat.

Szczegóły

Data:
15 listopada
Godzina:
17:30 – 20:30
Koszt:
Bezpłatnie

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań, Wielkopolskie 61-294 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 877 78 42