Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży – Jak zostać efektywnym leniem?

29 listopada g. 17:3020:30

| Bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży, na których pragniemy dać Ci szansę na lepsze poznanie siebie. Mamy nadzieję, że wychodząc po warsztacie, odczujesz na własnej skórze, że jesteś bogatszy nie tylko o nową wiedzę… ale przede wszystkim o praktyczne i pomocne narzędzia do radzenia sobie na co dzień.

W życiu nie wszystko idzie zgodnie z naszym planem. Bo przecież wśród sukcesów zawsze pojawiają się gorsze chwile. Grunt to mieć umiejętności do podnoszenia się z nich i obracania ich w sukces.

Obalmy mity porażki i zacznijmy działać!

Codziennie mierzymy się z wieloma zadaniami, wyzwaniami. Lista obowiązków wciąż rośnie, a w głowie pojawia się myśl: NIE CHCE MI SIĘ! Może sobie poleżę? No bo, któż nie lubi leniuchować? 🙂
Warsztat “Jak zostać efektywnym leniem” pozwoli uczestnikom efektywnie rozpoznawać chwile kryzysu oraz korzystać z pięknych chwil leniuchowania i odkładania na później. Spotkanie przybliży młodym ludziom przyczyny i fundament lenistwa oraz pokaże jak możemy zaprzyjaźnić się ze “swoim leniem” i zagonić go do pracy. W naszym życiu często pojawiają się chwile zniechęcenia, zmniejszonej motywacji. To całkowicie normalne! Ważne abyśmy efektywnie radzili sobie w tych trudnych momentach i nie poddawali się wewnętrznemu “leniuchowi” 😉 Podsumowując podczas spotkania wspólnie obalimy mity związane z potocznym „nie chce mi się”, pokazując drugie dno zniechęcenia. Nauczymy się skutecznych i praktycznych technik radzenia sobie z tym stanem.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat:

* 9-12 lat – godz. 17:30 – 18:30

* 13-15 lat – godz. 19:00 – 20:30

 

Liczba miejsc ograniczona! Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

 

Udział w warsztacie to duży krok w kierunku życia w zgodzie z samym sobą i innymi. Jest cenną wskazówką na przyszłość do budowania wartościowych i trwałych relacji w życiu, dlatego na kolejnych spotkaniach poruszymy następujące tematy:

  1. Radzenie sobie ze stresem w obliczu wyzwania
  2. (Nie)filmowa miłość – jak kochać siebie, innych i świat.

Szczegóły

Data:
29 listopada
Godzina:
17:30 – 20:30
Koszt:
Bezpłatnie

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań, Wielkopolskie 61-294 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 877 78 42