Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WIECZORAMI POD GWIAZDAMI – Koncert Katarzyna Hybiak akustycznie (KONCERT PRZENIESIONY Z DN. 22.10.2023)

5 listopada 2023 g. 17:0018:00

| Bezpłatnie

A co powiecie na jesienny koncert w plenerze? Tak się składa, że sporo naszych działań odbywa się ostatnio na dworze, ale to dlatego, że Rataje są piękne i zdecydowanie za rzadko spotykamy się z Wami tutaj jesienią – pośród ich kolorowych drzew. Nasze kolejne wydarzenie to gratka nie tylko dla jesieniar , ale wszystkich tych, którym już czas się dłuży do wiosennych imprez plenerowych!

W niedzielne popołudnie 05 listopada 2023 o godz. 17:00 zapraszamy Was wraz z Kierownictwem Osiedla Lecha-Czecha oraz Restauracją Ratajska na klimatyczny koncert Kasi Hybiak akustycznie.

Koncert odbędzie się na zielonym skwerze (os. Czecha 5a) przy Restauracji Ratajska, która serwuje najlepszą pizzę na Ratajach.

Co dla Was przygotujemy? Leżaki, ciepłe koce, klimatyczną scenografię, a ponadto będziecie mogli się ogrzać ciepłym grzańcem i rozgrzewającą zupą, serwowanymi przez Restaurację Ratajska
Muzyka, którą usłyszycie wpadnie w ucho każdemu – dlatego zapraszamy Was wszystkich, bez względu na wiek!

Katarzyna Hybiak – vokal
Wokalistka, kompozytor, trener wokalny, aktorka oraz pedagog. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Wraz z siostrą stworzyły pierwszy duet w telewizyjnym The Voice of Poland jako Siostry Hybiak. Zachwycając publikę oraz słuchaczy Radia ZET, wygrały letnią trasę koncertową z tą stacją. Bogate doświadczenie sceniczne; setki występów na różnego rodzaju wydarzeniach: koncertach, w programach TV, eventach, imprezach plenerowych, firmowych oraz kameralnych z programem akustycznym, utwierdziły ją w przekonaniu, że scena to jej żywioł. Posiada bardzo szczególny dar – zaraża energią!
Katarzyna Hybiak od 5 lat prowadzi szkołę wokalną oraz szkoli profesjonalistów z radia i telewizji.

Z Kasią wystąpią:
Maciej Jałowski – Gitara akustyczna
Michał Ruksza – instrumenty perkusyjne

 

W przypadku niesprzyjającej pogody, koncert odbędzie się w Domu Kultury „Orle Gniazdo”, os. Lecha 43.

 

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu 𝑩𝒍𝒊𝒛̇𝒆𝒋 𝑲𝒖𝒍𝒕𝒖𝒓𝒚, 𝑩𝒍𝒊𝒛̇𝒆𝒋 𝑺𝒊𝒆𝒃𝒊𝒆. Jego organizatorem jest Ratajskie Centrum Kultury, partnerzy to ratajskie Domy Kultury Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu. Projekt dofinansowano ze środków budżetowych Miasto Poznań.
#poznanwspiera #rck #bliżejkulturybliżejsiebie #ratajskiecentrumkultury #seniorzy

 

Szczegóły

Data:
5 listopada 2023
Godzina:
17:00 – 18:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizatorzy

Miasto Poznań
Ratajskie Centrum Kultury
Dom Kultury „Orle Gniazdo”

Miejsce wydarzenia

Teren zielony przy Restauracji Ratajska, os. Czecha 5a