Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaduszki Jazzowe – koncert zespołu Retro Jazz Quartet

12 listopada 2019 g. 18:00

Jeden z najpiękniejszych i najbardziej nostalgicznych koncertów na poznańskich Ratajach.

Głównym celem wydarzenia jest przybliżenie dorobku artystycznego muzyków jazzowych, którzy odeszli, a których utwory nadal pozostają w pamięci żyjących i znajdują szerokie grono odbiorców. Wydarzeniu towarzyszy klimat refleksji, nostalgii, pamięci i modlitwy za zmarłych. Zaduszki Jazzowe stanowią wspaniałą okazję do poznania muzyki jazzowej, jej wyjątkowej specyfiki. Charakter Zaduszek Jazzowych doskonale wpisuje się w listopadowe, jesienne dni pełne zadumy.
Scena Domu Kultury „Na Skarpie” gości poznańskich artystów jazzowych. W tym roku wydarzenie uświetni Zespół Retro Jazz Quartet.
Retro Jazz Quartet to formacja złożona z poznańskich muzyków która współpracuje ze sobą od wielu lat. Szczególne miejsce w ich repertuarze zajmuje polska muzyka filmowa i przeboje 20-lecia międzywojennego w oryginalnych aranżacjach. Nie stronią też od światowych standardów z epoki swingu, bluesa, bossa novy, czy fusion. Muzyka zespołu zaspokaja gusty szerokiego grona odbiorców, nadając się doskonale zarówno na koncerty, eventy i spotkania okolicznościowe.

Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
12 listopada 2019
Czas:
18:00

Miejsce

Dom Kultury „Na Skarpie”
os. Piastowskie 104
Poznań, województwo wielkopolskie 61-164 Polska
Telefon:
618770551
Strona internetowa:
https://osiedlemlodych.pl/na-skarpie/

Organizatorzy

Dom Kultury „Na Skarpie”
2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego