Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Zrozumieć emocje” – warsztaty pomocy psychologicznej dla Seniorów

26 kwietnia 2023 g. 10:0012:00

| Bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy na drugie z ośmiu bezpłatnych spotkań dedykowanych Seniorom w ramach Warsztatów pomocy psychologicznej. Ich głównym celem jest usprawnienie procesów poznawczych, takich jak m.in. koncentracja, pamięć, zdolności wzrokowo-przestrzenne, myślenie przyczynowo-skutkowe itp. Będą one prowadzone w formie wykładu połączonego z zajęciami praktycznymi.

Temat spotkania będzie koncentrować się na poszerzaniu wiedzy dotyczącej funkcji emocji w naszym życiu oraz umiejętności ich rozpoznawania i wyrażania.

Warsztaty poprowadzi Patrycja Jachimowska – z wykształcenia psycholog kliniczny, socjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym oraz instruktorka tańca. Łączy swoją pasję jaką jest taniec z wiedzą z zakresu psychologii, socjoterapii i terapii tańcem.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Ratajski Przystanek Seniora”.

Organizatorami wydarzenia są Ratajskie Centrum Kultury oraz Dom Kultury „Jędruś”. Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.
#poznanwspiera

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Na każde ze spotkań obowiązują wcześniejsze zgłoszenia – telefoniczne (61 877 01 51) lub mailowe (jedrus@osiedlemlodych.pl).

Szczegóły

Data:
26 kwietnia 2023
Godzina:
10:00 – 12:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizator

Miasto Poznań, Ratajskie Centrum Kultury, DK „Jędruś”

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Jędruś”
os. Armii Krajowej 101
Poznań, Wielkopolskie 61-381 Polska
+ Google Map
Telefon:
618770151