Długo będziemy wspominać ten dzień. Był to radosny czas, pełen atrakcji dla wszystkich dzieci. Po Ratajskich Osiedlach unosił się dziecięcy śmiech.

22 listopada Dom Kultury „Polan STO” wypełnił się pluszowymi gośćmi. Magiczne, pełne zadziwiających zdarzeń spotkanie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Imprezę z cyklu „Dzień Pluszowego Misia”.

W tym roku ilość przybyłych dzieci wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi była zaskoczeniem dla gościa honorowego Kubusia Puchatka oraz Jego przyjaciółki Pszczółki. Pluszowy Miś wraz z Pszczółką porwali dzieci do wspólnej zabawy wykonując razem cudowny taniec. Uwięczeniem tego wydarzenia było przedstawienie teatralne „Zaczarowany młynek” grupy Krak-Art z Krakowa. Czas zatrzymał się na chwilę, pokazując i ucząc młodych widzów, co w życiu jest najważniejsze. Po zakończeniu przedstawienia nie zabrakło również chwili na wspólne zdjęcie z Kubusiem Puchatkiem oraz na możliwość przybicia mu piąteczki, bądź przytulenia się. Piątkowe popołudnie zakończyło się na słodko i zdrowo. Dzieci do domów powróciły z miodzikiem i Kubusiową kolorowanką. Jedno jest pewne ten dzień zostanie w pamięci naszych milusińskich na bardzo długo.