W niedzielę 9. kwietnia 2017 roku miłośnicy muzyki spotkali się o godzinie 17.00 w Domu Kultury „Orle Gniazdo”, aby uczestniczyć w koncercie zatytułowanym „Piosenki miłosne”.

Z utworami m.in. Anny Jantar, Ewy Demarczyk, Anny German i Hanki Ordonówny postanowiła zmierzyć się Marianna Plakueva-Olejniczak. Artystka urodziła się w Archangielsku, nad morzem Białym, do Polski zaś przyjechała na studia, gdzie rozwijała swój muzyczny talent, śpiewając w chórze uniwersyteckim Jacka Sykulskiego. Na niedzielnym koncercie solistce towarzyszył akompaniator Sebastian Badziągowski, który na co dzień współpracuje z Poznańską Szkołą Baletową.

Niedzielne popołudnie w Domu Kultury „Orle Gniazdo” minęło pod znakiem wielu romantycznych uniesień za sprawą przywołanych, ponadczasowych piosenek, a widzowie gromkimi brawami nagradzali kolejne wykonania artystów. Miłą niespodzianką były również utwory autorskie, których autorką tekstów jest Marianna Plakueva- Olejniczak, a muzykę specjalnie do nich skomponował Sebastian Badziągowski.

Gorący aplauz i bis zakończył spotkanie, a uczestnicy koncertu zapewniali, że z chęcią wezmą udział w kolejnych koncercie utalentowanej artystki.