W ostatnią sobotę, czyli 5.11, wszystkie zainteresowane panie miały okazję pozbyć się z szaf nadmiaru ubrań oraz dodatków. W ramach „Wymiany Odzieży”, która odbyła się w Domu Kultury „Na Pięterku” można było sprzedać lub oddać za darmo rzeczy, z których już nie nosimy. Przyszło bardzo dużo osób zainteresowanych perspektywą uwolnienia się od ubrań zalegających w szafie.

Na miejscu można było skorzystać nie tylko z możliwości wystawienia swoich rzeczy na sprzedaż, ale również poczęstunku w postaci kawy i herbaty. Takiego rodzaju wydarzenie to nie tylko świetna okazja do odświeżenia swojej garderoby, ale także poznania nowych osób, wymiany refleksji na temat współczesnych trendów w modzie oraz swoich ubraniowych preferencji. Dodatkowo, istniała możliwość przekazania części swoich ubrań i dodatków na cele charytatywne – do Domu Samotnej Matki oraz Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego PCK.

Wiele osób, które odwiedziły tego dnia DK „Na Pięterku” wyrażało nadzieję, że tego typu wydarzenia będą organizowane regularnie. Ze swojej strony możemy zapewnić, że nie jest to ostatnia „Wymiana Odzieży”.