Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10 PYRA – Biesiadowanie na POLANie !

1 października 2023 g. 15:0018:30

„PYRA – Biesiadowanie na POLANie” to jedna z najsmaczniejszych i najbarwniejszych imprez, skierowana dla wszystkich, od Przedszkolaka do Seniora. Wspólna biesiada, tańce, śpiewy, konkursy i moc atrakcji, które będą czekać na każdego miłośnika Pyry i dobrej zabawy!!!

W programie: wspominki z minionych lat wspólnego biesiadowania przy ognisku, śpiewy z akompaniamentem gitary, coroczny występ zespołu „Feniksianie”, degustacja jesiennych przysmaków z ziemniakiem w roli głównej i liczne konkursy i zabawy.

Dodatkową atrakcją jest coroczny konkurs na przysmak, dekorację, kukiełkę. W tym roku będziemy walczyć o tytuł NAJPYSZNIEJSZY KOMPOT NA JESIENNE WIECZORY, a jury złożone z największych smakoszy dokona wyboru TEGO NAJLEPSZEGO 2023 ROKU!!!!

W tym roku będzie bardzo uroczyście, bo nasz Klub Seniora „Feniks” obchodzi 30 urodziny!!!! Zapraszamy wszystkie zaprzyjaźnione ratajskie kluby seniora do wspólnego świętowania!

Ta międzypokoleniowa biesiada zrzesza liczne grono, nie tylko mieszkańców Rataj, sięga coraz dalej, przyciągając całe rodziny i ich znajomych.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w DK „Polan STO”, od 18 września w godzinach 16:00 – 20:00, od pn. do pt.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Bliżej kultury, bliżej siebie”, dofinansowane z budżetu miasta Poznania.

Zapraszamy, szykujemy mnóstwo niespodzianek!!!!!!

Szczegóły

Data:
1 października 2023
Godzina:
15:00 – 18:30

Organizator

Miasto Poznań, Ratajskie Cenrtum Kultury, DK „Polan STO”

Miejsce wydarzenia

Polana przy DK „Polan STO”