Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Brzmienie niepokornej duszy” – koncert ukraińskich artystów BRIO BAND

30 września 2023 g. 17:0018:00

| 50 zł

Zespół BRIO BAND składa się z siedmiu niezwykle utalentowanych muzyków-wirtuozów, którzy łączą tradycyjną ukraińską kulturę ludową z nowymi światowymi trendami. Przeplatając mieniące się struny bandury i cymbałów, dźwięczny głos sopiłki ze skrzypcami, kontrabasem, gitarą i fortepianem, artyści wykonują utwory w różnych gatunkach – od klasyki i folkloru po jazz i znane melodie filmowe, porywając publiczność na koncertach nie tylko w Ukrainie, lecz także w Niemczech, Francji i we Włoszech.

Koncerty niesamowitych muzyków Brio Band zapewnią niezapomniane chwile pełne energii i emocji. Ujawniają sekrety wielowymiarowej, śpiewającej i buntowniczej duszy narodu ukraińskiego, który obecnie broni swojej niepodległości i wartości europejskich za niewiarygodnie wysoką cenę.

Taras Wydysz
– skrzypce
Igor Bruchal – cymbały
Dmytro Gubiak – bandura
Wolodymyr Saska – sopiłka
Mychajlo Lewytskyj – pianino
Yevhen Bereżenko – gitara
Wolodymyr Kaczur – kontrabas

Cały świat wspiera teraz Ukrainę, też możesz to zrobić. Zapraszamy Państwa na koncert, aby poznać ukraińską kulturę i wesprzeć ukraińskich artystów.

Bilety do nabycia tu:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/101181/Pozna%C5%84/Brio+Band/?fbclid=IwAR2RTPcSHqvBosap2BFSjAGCDCI2IgFU8nyhbflIlKKWyBfhHHJraayeifA

Szczegóły

Data:
30 września 2023
Godzina:
17:00 – 18:00
Koszt:
50 zł

Organizator

Promusica.pl

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Jędruś”
os. Armii Krajowej 101
Poznań, Wielkopolskie 61-381 Polska
+ Google Map
Telefon:
618770151