Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

INTEGRACJA ZMIANA – warsztaty rękodzielnicze – MANDALE

11 września g. 14:0016:00

| Bezpłatnie
Obraz autorstwa Freepik

INTEGRACJA ZMIANA, to spotkania dla polskich i ukraińskich seniorów – projekt, który stworzyła Nieformalna Grupa Senioralna „Bajka”.

W jej ramach odbyła się już wycieczka autokarowa do Kórnika, podczas której seniorzy z Polski i Ukrainy zwiedzili zamek kórnicki oraz zorganizowali biesiadę w Arboretum, a wcześniej wzięli  udział w niezwykłych warsztatach roślinnych.

Tym razem spotkają się na wspólnych warsztatach rękodzielniczych, które poprowadzi pani Oksana Vykhovanets. Uczestnicy stworzą własną mandalę, która jest magicznym znakiem harmonii świata przed powstaniem pola energetycznego.

Podczas tworzenia, rysunek mandali pochłania pozytywną energię osoby. Odzwierciedla wewnętrzny świat jego twórcy. Malując wzór, człowiek medytuje, przekładając na obraz swoje aspiracje i marzenia.

*Projekt dofinansowany jest środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030 w ramach Konkursu.

 

#CentrumPISOP

#NarodowyInstytutWolności

#CaritasPoznańska

#NOWEFIO

#KomitetdsPożytkuPublicznego

 

Obraz autorstwa <a href=”https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/widok-z-gory-koncepcji-mandali_11904770.htm#query=rysowanie%20mandali&position=1&from_view=search&track=ais”>Freepik</a>

Szczegóły

Data:
11 września
Godzina:
14:00 – 16:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizatorzy

Nieformalna Grupa Senioralna BAJKA
Dom Kultury „Orle Gniazdo”

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań, Wielkopolskie 61-294 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 877 78 42