Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BABIE LATO – piknik rodzinny

10 września 2023 g. 14:0019:00

| Bezpłatnie

W niedzielne popołudnie 10 września zapraszamy na piknik „Babie Lato” na os. Rzeczypospolitej (skwer zieleni od strony ul. Wyzwolenia, między SP nr 20 a X LO).
Od godz. 14.00 na scenie będą prezentować się młode talenty taneczne z DK „Jędruś” i „Jagiellonka” (formacja Power of Dance, grupy Kolejorz Kids i Juniors) natomiast uczestniczki Mistrzostw Świata w Cheerladingu – Kolejorz Girls zabiorą nas w taneczną podróż dookoła świata /godz. 17:30/) oraz uczniowie Szkoły Muzycznej T. Burton. Najmłodszą publiczność porwie do zabawy Przemo Urbaniak znany jako Wujek Ogórek, autor wielu aktualnych przedszkolnych hitów /godz. 15:00-16:00/.
Podczas imprezy pojawi się akcent jubileuszowy z okazji 65-lecia SM „Osiedle Młodych”- zaprosimy mieszkańców do udziału w tworzeniu wspólnej rzeźby z ceramicznych elementów /godz. 15:00-18:00/ oraz do integracji tanecznej w popularnej „belgijce” /godz. 18:30/.
Nie zabraknie przygotowanej przez Domy Kultury strefy kreatywnej z różnorakimi warsztatami dla młodszych i starszych, kąciku zabaw dla smyków, które z pewnością zainteresuje również wiejska zagroda ze zwierzętami. Amatorzy sportu też znajdą coś dla siebie (pokaz capoeira, zumby, strefa rekreacji ruchowej). Bezpłatne atrakcje (dmuchańce, ściankę wspinaczkową, labirynt itp.) zapewni „Mój Sportowy Azyl”. Piknikową atmosferę podkręcą hamaki, leżaki i stoiska gastronomiczne – do godz. 19.00 będzie można cieszyć się smakiem specjałów z grilla, lodów, kawy, waty cukrowej i nie tylko. Trzymamy kciuki za pogodę i zapraszamy całe rodziny!

Szczegóły

Data:
10 września 2023
Godzina:
14:00 – 19:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizatorzy

Dom Kultury „Jędruś”
Dom Kultury „Jagiellonka”
Dom Kultury „Na Skarpie”
Ratajskie Centrum Kultury

Miejsce wydarzenia

os. Rzeczypospolitej
ul. Wyzwolenia
Poznań, Polska
+ Google Map