Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

O! SENIOR – Osiedlowa Gra Terenowa

23 czerwca g. 15:0019:00

| Bezpłatnie

Drodzy Seniorzy, jeśli jesteście gotowi na prawdziwą przygodę, to zapraszamy Was do udziału w Osiedlowej Grze Terenowej „O! Senior”! Odkryjcie z nami zakamarki Chartowa, wykażcie się wiedzą i sprawnością fizyczną 🙂

Gra bazować będzie na szeroko rozumianej tematyce sportowej. Na trasie przewidzianych jest siedem stacji. Na każdej z nich na uczestników czekają różnorodne zagadki, zadania i aktywności do wykonania. Obejmować będą one różne formy: muzyczne, skojarzeniowe, sprawnościowe oraz wiedzowe.

W grze łączenie może wziąć udział 6 zespołów, każdy składający się z 5 graczy oraz jednego opiekuna zespołu.

Zwycięzcą naszej zabawy zostanie ta grupa rywali, która uzyska jak najwięcej punktów za rozwiązane zadania. A w finale na wszystkich będzie czekać niespodzianka…

 

Cele gry: aktywizacja społeczna seniorów, wspieranie w nawiązywaniu i pogłębianiu relacji, walor rozrywkowy, zachęcenie do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, zaznajomienie się z przestrzenią ratajskiego osiedla.

 

Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
15:00 – 19:00
Koszt:
Bezpłatnie

Organizatorzy

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Ratajskie Centrum Kultury
Fundacja Wspólnota Pokoleń

Miejsce wydarzenia

Tereny ratajskich osiedli (os. Lecha, os. Czecha, os. Rusa, os. Tysiąclecia)