Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SOBOTNIE BAJDURKI – Historie Domowe

10 czerwca 2018 g. 12:3013:30

| 15zł – 20zł

W ramach Jubileuszowego Tygodnia Kulturalnego zapraszamy naszych najmłodszych widzów na spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Jednego Klauna!

 

Niestety z przyczyn losowych musimy zmienić termin, godzinę i tytuł spektaklu. Sobotnie Bajdurki w ramach Jubileuszowego Tygodnia Kulturalnego odbędą się wyjątkowo w niedzielę, 10.06.2018 o godz. 12.30, a zagości u nas niesamowicie śmieszny i niepowtarzalny Klaun Rufi Rafi ze spektaklem Historie Domowe 2.0!

„Daszeńkę” zaprosimy do nas w listopadzie!

 

Rufi Rafi to alter ego Rafała Biesiady. To postać powstała z fuzji marzeń, różnych doświadczeń i zainteresowań dorastającego Rafała. Mówi o sobie: od zawsze byłem zafascynowany cyrkiem: oglądałem wszystkie retransmisje gal w Monte Carlo, przesiadywałem godzinami przy namiocie cyrkowym, gdy cyrk akurat odwiedzał moje rodzinne hutnicze miasto. To właśnie wtedy oglądając występy cyrkowców nauczyłem się żonglować 3 piłkami. Potem przyszła wielka fascynacja teatrem formy, przede wszystkim sceną plastyczną Leszka Mądzika, teatrami ulicznymi. Ocierałem się o teatry amatorskie, zajmowałem się obsługą techniczną imprez. Jestem niedoszłym i niespełnionym kaskaderem (niezliczona liczba skoków z balkonów i drzew) i muzykiem (do dzisiaj bębnię jeżeli zachodzi taka potrzeba), znawcą historii i pedagogiki cyrku. Promuję ideę „Nowego Cyrku”. Z wykształcenia jestem pedagogiem i animatorem kultury, absolwentem UW i UJ. Zawsze byłem i jestem blisko trzeciego sektora i różnych inicjatyw społecznych; współpracuję z organizacjami pozarządowymi. Ponadto: pilotuję wycieczki, pracuję jako trener grup (szkolenia, warsztaty). Jestem zaangażowanym tatą dwóch młodych mężczyzn… I tak cała masa doświadczeń, różne dziwne zbiegi okoliczności, lata treningów, prób i eksperymentów przyczyniły się do powstania postaci Rufi Rafiego …

Spektakl dla dzieci od 3 r.ż.

Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu).

Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 20 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).

Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

Szczegóły

Data:
10 czerwca 2018
Godzina:
12:30 – 13:30
Koszt:
15zł – 20zł

Organizator

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
Telefon:
61 877 78 42

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań, Wielkopolskie 61-294 Polska
+ Google Map
Telefon:
61 877 78 42