Przegląd „Piosenki z Myszką” to prawdziwe Święto Seniora! W tym roku oczywiście mogło być inaczej. W ciągu dwóch dni „Myszki” odwiedziło nas łącznie 270 seniorów z Poznania i okolic. Swoją obecnością zaszczycili nas goście z Klubów Seniora: „Złota Jesień”, „Dębowy Liść” w Suchym Lesie, „Wigor”, „Bajka”, „Rodzina”, „Cybinka”, „Tęcza”, „Orły Białe Enea”, „Piastun”, „Krąg”, ZDDP „Klub Starówka”, a także z Kórnickiego Ośrodka Kultury, Ośrodka Kultury w Luboniu, Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie oraz Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” w Czerwonaku.

W piątkowy wieczór mieliśmy okazję podziwiać występy solistów i duetów, natomiast w sobotę swoje możliwości wokalne prezentowały zespoły. Każdy z uczestników Przeglądu otrzymał nagrodę pamiątkową, a wśród Klubów Seniora, które wystawiły przedstawicieli we wszystkich trzech kategoriach, rozlosowane zostały trzy nagrody główne: termos, czajnik i radio.

W czasie „Myszki” 2016 na widowni panowała gorąca atmosfera! Publiczność wspierała występujących swoimi śpiewami, niektórzy również spontanicznie zaczęli tańczyć 🙂 Na koniec wspólnie bawiliśmy się przy świetnym koncercie „Złote Przeboje Retro” w wykonaniu: Eugeniusza Cołty, Urszuli Lidwin oraz Piotra Jurkiewicza.