9 stycznia rozpoczynamy zapisy osobiste na Akcję Zima 2023. Ratajskie Domy Kultury tradycyjnie przygotowały bogatą ofertę półkolonii. W ich ramach na dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat (szkoła podstawowa) czeka szereg zajęć kulturalnych, wycieczek oraz warsztatów.

Akcja Zima potrwa w Ratajskich Domach Kultury od 30 stycznia do 12 lutego i podzielona będzie na dwa 5-dniowe turnusy. Koszt jednego turnusu to 350 zł dla mieszkańców SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu, natomiast 400 zł dla pozostałych. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę i proponują w programie m. in.: wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc w Wielkopolsce, wyjazdy (na kręgielnię, do kina), warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne i taneczne, zawody strzeleckie, zajęcia sportowe oraz konkursy talentów. Szczegóły już niebawem pojawią się na fanpage’ach domów kultury. Półkolonie zorganizuję następujące placówki: DK „Na Skarpie”, „Jagiellonka”, „Jędruś”, „Orle Gniazdo”, „Jubilat” (w Klubie „Piątka”), „Polan Sto”, „Na Pięterku” i Placówki kulturalne „Na Rusa”.

Rodzice lub opiekunowie prawni uczestników półkolonii zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienia, podpisania oraz dostarczenia do danego domu kultury karty kwalifikacyjnej oraz zgód.

1. Regulamin półkolonii letnich i zimowych organizowanych w Domach Kultury SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu
2. Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 2022
3. Zgody dodatkowe