Drodzy najemcy i dzierżawcy SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu! Mamy dla Państwa dobrą wiadomość!

Utworzyliśmy specjalną grupę facebookową „Wspieramy lokalny biznes – Osiedle Młodych w Poznaniu” dedykowaną handlowcom i usługodawcom działającym na terenie SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu. To próba pomocy tym, którzy najdotkliwiej odczuli skutki pandemii koronawirusa. Dzięki temu Spółdzielnia przyłącza się do akcji Miasta Poznania – #WspierajLokalnie! Wszystkie zasady dotyczące uczestnictwa w grupie znajdują się poniżej.

OPIS GRUPY:
Administratorem grupy Wspieramy lokalny biznes – Osiedle Młodych w Poznaniu jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu (dalej: Spółdzielnia). Grupa dedykowana jest handlowcom i usługodawcom działającym na terenie Spółdzielni i stanowi formę wsparcia dla ratajskiego, żegierskiego oraz chartowskiego biznesu.

RODZAJ GRUPY:
Wspieramy lokalny biznes – Osiedle Młodych w Poznaniu jest grupą publiczną (może ją znaleźć każdy użytkownik Facebooka).

CELE GRUPY:

  • forum dla handlowców i usługodawców Spółdzielni oraz ich klientów;
  • reklamowanie własnej działalności przez handlowców i usługodawców Spółdzielni;
  • zwiększenie orientacji wśród mieszkańców Spółdzielni, że w ich najbliższym otoczeniu znajduje się wiele działalności, z których warto korzystać;
  • wsparcie lokalnych handlowców i usługodawców podczas pandemii koronawirusa.

CZŁONKOSTWO W GRUPIE:
Członkostwo w grupie Wspieramy lokalny biznes – Osiedle Młodych w Poznaniu jest otwarte (jej członkiem może zostać każdy użytkownik Facebooka). Prośby o dołączenie do grupy będą akceptowane automatycznie w przypadku posiadania konta na Facebooku od minimum 3 miesięcy.

ZASADY PUBLIKOWANIA:
Możliwość publikacji mają wyłącznie:

  • handlowcy i usługodawcy (profile prywatne oraz fanpage’e) działający na terenie Spółdzielni;
  • administrator grupy.

Wszystkie posty w grupie będą zatwierdzane przez administratora w ciągu kilku dni roboczych. Posty reklamujące / polecające działalność handlowców i usługodawców spoza Spółdzielni nie będą zatwierdzane i w konsekwencji publikowane.

ZASADY KOMENTOWANIA:
Komentarze może zamieszczać każdy członek grupy. Komentarze naruszające czyjeś dobra osobiste, obraźliwe, wulgarne będą usuwane przez administratora grupy.

Bezpośredni link do grupy – www.facebook.com/groups/WspieramyLokalnyBiznesOsiedleMlodychPoznan