Ale było śmiechów, ale było chichów!!!

„POLANkowe śmiechy -chichy” za nami ! Choć upał doskwierał, to wiaterek nieco chłodził. Choć słoneczko grzało, to cień na polanie się znalazł. Chociaż impreza dobiegła końca, to obiecujemy ją powtarzać co roku!

Nasze plenerowe spotkanie zgromadziło bardzo dużą publiczność, z czego niezmiernie się cieszymy i za obecność Państwa bardzo gorąco dziękujemy! Mieliśmy okazję obejrzeć cudownych i jedynych w swoim rodzaju POLANkowych artystów, którzy na co dzień w DK „Polan STO” doskonalą swe umiejętności pod okiem wspaniałych instruktorów. Zaprezentowali się uczestnicy poszczególnych sekcji, tj.: nauka gry na gitarze i ukulele, nauka gry na organach, zajęcia baletowe Tancereczka, czy Gimnastyka Artystyczna. Wszyscy zebrali ogromne brawa i owacje!!! Nie zabrakło wesołych zabaw i konkursów, sprawnościowych dmuchańców, czy też przedstawienia teatralnego w wykonaniu zaprzyjaźnionej grupy KRAK-ART z Krakowa pt.: „Kwiat Paproci”.

Wspaniała zabawa, niepowtarzalna atmosfera przybyłych rodzin i dopisujące wszystkim humory to wszystko to, co napędza nas do dalszych działań. Było super!