W imieniu pomysłodawców Projektu „Aktywni i Zdrowi” oraz Stowarzyszenia Ratajskie Centrum Kultury uprzejmie informujemy, że od 4 maja br. rusza tegoroczna edycja „Aktywnych i Zdrowych”. Organizatorzy podjęli decyzję, że z powodu epidemii koronawirusa zajęcia początkowo będą odbywać się on-line. Program prozdrowotny skierowany jest do mieszkańców Rataj, Chartowa i Żegrza od 16. roku życia (z wyjątkiem gimnastyki korekcyjnej, która przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-6 lat). W jaki sposób dołączyć do Projektu i zostać uczestnikiem zajęć lub konsultacji dietetycznych? Poniżej publikujemy instrukcję:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem udziału w zajęciach organizowanych w ramach projektu Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego „Aktywni i Zdrowi”, który znajdziesz tutaj.
  2. Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, który znajdziesz tutaj. Formularz rejestracyjny dla grupy – Gimnastyka korekcyjna dla dzieci w wieku 5-6 lat (wypełnia rodzic lub opiekun) znajdziesz tutaj.
  3. Na Facebooku dołącz do grup/y zajęciowej/ych, którą/e wskazałeś w formularzu rejestracyjnym. Organizatorzy przygotowali 9 grup:

Członkiem danej grupy może zostać wyłącznie osoba, która wcześniej wypełniła i wysłała formularz rejestracyjny. Dołączając do grupy należy podać imię i nazwisko zawarte w formularzu rejestracyjnym.

Co należy zrobić, aby zapisać się na konsultacje dietetyczne?

  1. Zapoznaj się z Regulaminem udziału w zajęciach organizowanych w ramach projektu Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego „Aktywni i Zdrowi”, który znajdziesz tutaj.
  2. W celu wstępnej weryfikacji skontaktuj się z dietetyczkami, które dostępne są pod numerami te 609 325 401 lub 792 621 963.
  3. Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, który znajdziesz tutaj.
  4. Dołącz do grupy:

Projekt jest finansowany przez Miasto Poznań w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, a jego organizatorem jest Ratajskie Centrum Kultury.