Wraz z początkiem wiosny mamy przyjemność poinformować, że na Facebooku Spółdzielni powstała grupa „Seniorzy na łączach” dedykowana ratajskim Seniorom, w której będzie panować rodzinna atmosfera, a jej członkowie poczują się miło, przyjemnie i bezpiecznie. Zadbają o to: Dział Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu oraz Ratajskie Centrum Kultury.

Epidemia koronawirusa spowodowała, że Seniorzy troszcząc się o swoje zdrowie, pozostają nadal w domach. Ze względu na obowiązujące obostrzenia nie mogą także uczestniczyć w spotkaniach Klubów Seniora w Ratajskich Domach Kultury. W związku z tym pracownicy Działu Kultury Spółdzielni wpadli na pewien pomysł i zapraszają serdecznie do grupy „Seniorzy na łączach”, której celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany opinii dla i przez Seniorów – najliczniejszej grupy mieszkańców Rataj, Chartowa i Żegrza. To miejsce spotkań, które umożliwi nawiązywanie kontaktów i relacji internetowych, a także pozwoli poznać zagadnienia i tematy, które zachęcą do dyskusji. Administratorzy postarają się także przyjść Seniorom z pomocą w codziennych problemach prezentując sprawdzone i zaufane wskazówki.

Drodzy Seniorzy! Dołączajcie więc licznie do grupy! Zapraszajcie swoich znajomych, bo członkiem może zostać każdy, i młodszy i starszy. Link bezpośredni – www.facebook.com/groups/seniorzynalaczach.

Bądźmy w kontakcie, pozostańmy na łączach!

Zdjęcie w poście – RODNAE Productions z Pexels