Rada Miasta Poznania zaprasza mieszkańców Rataj i Żegrza na otwarte spotkanie organizowane w ramach cyklu „Rada dla Mieszkańca. Pobryncz radnemu o swoich sprawach”.
Spotkanie odbędzie się w środę, 17 czerwca, o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 50 na os. Stare Żegrze 1.
Jak informują organizatorzy, radni będą rozmawiać z przedstawicielami lokalnych społeczności o sprawach dotyczących m.in. bezpieczeństwa, kultury, oświaty, transportu publicznego, zieleni i ochrony środowiska.
Spotkanie będzie miało formułę otwartą. Zaplanowano rozmowy przy stolikach tematycznych, a także możliwość indywidualnej rozmowy z radnym w formule 1:1.
Każde zgłoszenie przyjęte przez radnego zostanie odnotowane i będzie monitorowane w zakresie realizacji.
Zachęcamy mieszkańców Rataj i Żegrza do udziału w spotkaniu.
Foto: www.poznan.pl

