Niezwykle miło jest nam poinformować, że 20 lutego 2017 r. Sztab WOŚP nr 4223 działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” otrzymał potwierdzenie rozliczenia sztabu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu 92 kwestujących w terenie Wolontariuszy i przy współpracy szkół i przedszkoli z osiedli ratajskich, a także publiczności ratajskiego Koncertu Finałowego,  zebrana ostateczna kwota to 81571,34 zł. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!!!

Przy tej okazji publikujemy także tekst podziękowań, które Fundacja WOŚP skierowała do sztabu nr 4223: Korzystając z okazji chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować za ogrom trudu i czasu włożonego w organizację Sztabu oraz wydarzeń związanych z Finałem. Czujemy ogromną satysfakcję z tego, że wspólnie organizujemy wyjątkowe w swoim rodzaju wydarzenie jakim niewątpliwie jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pozytywnej energii, którą przekazujecie wolontariuszom i lokalnej społeczności, przyczyniacie się realnie do poprawy warunków leczenia dzieci i osób starszych w niemalże wszystkich polskich szpitalach.

Przy okazji przypominamy, że grali i kwestowali z nami: Galeria Malta, Termy Maltańskie, Decathlon, Ikea, Obi, M1, Selgros Cash&Carry, Piotr i Paweł przy ul. Zamenhofa, Sokołów, Fawor, Restauracja Trojka, Weko Plus i Rak Service.