SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu i Salon Pielęgnacji Psów wySPA PSA zachęca wszystkich mieszkańców Rataj, Chartowa i Żegrza do włączenia się w zbiórkę dla zwierzaków ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Przyborówku. Każda pomoc będzie dla jego podopiecznych niesamowitym wsparciem. Poniżej zamieszczamy informację, w jaki sposób można pomóc.

Zbiórka potrwa do 31  grudnia. Zbieramy karmę mokrą, ryż, makaron, żwirek dla kotów, podkłady higieniczne, koce, ubrania, poszwy i ręczniki na posłania, miski, garnki, środki czystości, lekarstwa i środki opatrunkowe, zabawki, gryzaki, smycze i matowe gazety. Powyżej wymienione rzeczy można dostarczyć do: siedziby Zarządu SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu na os. Piastowskim 16 (pon. 7:00-17:00, wt.-czw.: 7:00-15:00) i Salonu Pielęgnacji Psów wySPA PSA na os. Piastowskim 75.

1 grudnia br. w Schronisku w Przyborówku doszło do silnej eksplozji i pożaru, w wyniku którego zginęło kilka psów. Schronisko zostało zamknięte do odwołania (nie dotyczy to adopcji i zbiórek). W związku z powyższym szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i okazania pomocy.