2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a dzień później Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zachęcamy mieszkańców ratajskich osiedli do wywieszenia narodowych flag biało-czerwonych. Pokażmy, że pamiętamy i dajmy dobry przykład!
Najnowsze Aktualności
- Zmiana terminu pikniku Rodzinnie na Orła Białego 14 czerwca 2026
- Zakończyło się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu 12 czerwca 2026
- Spotkania z Etnokulturą: Libelid – pieśni miłosne jidysz 8 czerwca 2026
- Lokale użytkowe: przestrzeń, która pracuje dla mieszkańców 5 czerwca 2026
- Oświadczenie Zarządu SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu w sprawie nieprawdziwych informacji dotyczących nadwyżki bilansowej 29 maja 2026

