Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu na prośbę pomysłodawcy rekomenduje projekt nr VIII.3 – „Aktywni i Zdrowi” zgłoszony w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2019.

Wszystkich mieszkańców Rataj zachęcamy do oddania głosu na projekt rejonowy – „Aktywni i Zdrowi”. Program prozdrowotny skierowany jest do mieszkańców Chartowa, Rataj i Żegrza, obejmuje bezpłatne zajęcia ruchowe (aerobik, zumba, dance fitness, callanetics, fitness na trampolinach, trening ogólnorozwojowy z elementami samoobrony i sztuk walki, stretching, nordic walking, fitball, gimnastyka, zajęcia taneczne, trening funkcjonalny itp.) oraz wykłady i konsultacje dietetyczne z pomiarem i analizą składu ciała, zajęcia z profilaktyki bólów kręgosłupa i pleców organizowane w ratajskich Domach Kultury. Głosowanie odbywa się na: budzet.um.poznan.pl/glosowanie. Ze szczegółami projektu „Aktywni Zdrowi” można zapoznać się tutaj: pbo2019.um.poznan.pl/i/pbo-2019/proposal/310-Aktywni_i_Zdrowi. Głosowanie potrwa do 19 października.

Przypomnijmy, że I edycja Programu „Aktywni i Zdrowi”, która odbywa się w ramach PBO2018 spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, z zajęć skorzystało ok. 500 uczestników.