Na stronie internetowej Spółdzielni w zakładce Lokale użytkowe funkcjonuje aktualizowana na bieżąco wyszukiwarka lokali użytkowych do wynajęcia znajdujących się w zasobach SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu.

Lokale można filtrować ze względu na lokalizację (osiedle), typ lokalu (lokal w budynku / lokal w pawilonie wolnostojącym / stragan) oraz powierzchnię.

Każda oferta lokalu opatrzona jest zdjęciem oraz krótkim opisem, dołączone są również wszystkie dokumenty, które należy złożyć, aby starać się o wynajęcie lokalu.

Wynajem lokali użytkowych w SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu odbywa się na podstawie Zasad wynajmu lokali użytkowych oraz dzierżawy terenu.

Szczegółowych informacji na przedmiotowy temat udziela Dział Gospodarki Mieniem telefonicznie: 61 222 38 05, 61 222 38 04, 61 877 28 87 lub mailowolokaleuzytkowe@osiedlemlodych.pl.

Przypominamy, że ze względu na epidemię koronawirusa w miesiącach wiosennych w 2020 r. uruchomiliśmy specjalną grupę facebookową na fanpage’ u Spółdzielni, Wspieramy lokalny biznes – Osiedle Młodych, dedykowaną handlowcom i usługodawcom działającym na terenie SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu. To próba pomocy tym, którzy odczuwają skutki epidemii koronawirusa, a także sposób na dotarcie z ofertą do szerokiego grona mieszkańców ratajskiego fyrtla. Wszystkie zasady dotyczące uczestnictwa w grupie znajdują się tutaj.