W maju na osiedlach Stare Żegrze i Polan odbyły się posiedzenia komisji przetargowych dotyczące wymiany wodomierzy, remontu balkonów, zatwierdzenia specyfikacji na wymianę stolarki okiennej przeglądów instalacji gazowej i wentylacyjnej oraz montażu czujek dymu. Wykonano odnowienie oznakowania miejsc parkingowych na os. Polan: 44-46, 47-53, 41-43, 35-40, os. Stare Żegrze 161-166, 167-170. Zakończono remont nawierzchni parkingu wraz z wykonaniem udogodnień dla osób z niepełnosprawnością przy budynku na os. Stare Żegrze 68-69. Usunięto awarię instalacji gazowej wodociągowej przy os. Stare Żegrze 6-7. Wyznaczono dodatkowe miejsca postojowe przy os. Stare Żegrze 161, 166, 170. Wykonano comiesięczną konserwację dźwigów, domofonów, zestawów hydroforowych i bram garażowych. Konserwatorzy wykonali bieżące konserwacje sieci z.w.u., c.w.u., c.o. i cyrkulacji. Na terenach zielonych osiedli Stare Żegrze i Polan wykonano koszenie trawników, interwencyjne podcinanie krzewów i gałęzi drzew, usuwanie wiatrołomów. W dniach 14 i 18 maja br. przeprowadzono Walne Zgromadzenie Spółdzielni obejmujące Członków z osiedli Stare Żegrze i Polan. Kierownictwo Osiedli Stare Żegrze i Polan dziękuje obecnym członkom za udział.
Posiedzenie Rady Osiedli odbyło się 25 maja 2026 r. Na posiedzeniu Rady Osiedli omawiano sprawy dotyczące infrastruktury osiedlowej, organizacji parkingów, planowanych inwestycji oraz bieżących potrzeb mieszkańców. Przedstawiono również informacje z prac Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi i rozpatrzono zgłoszone wnioski. Przyjęto protokoły z poprzednich zebrań.
Kolejne posiedzenie Rady Osiedli planowane jest na lipiec 2026r.

