Zajęcia dla najmłodszych

Poniedziałek 10:15-11:00
Środa 16:15-17:00

Akrobatyka dla dzieci

Czwartek 16:00-16:45

ROBOTYKA DLA JUNIORA (6-9 lat)

WTORKI 16:00-17:00

ROBOTYKA DLA NAJMŁODSZYCH (5-6 LAT)

WTORKI 16.00-17.00

FITNESS NA TRAMPOLINACH w ramach projektu AKTYWNI I ZDROWI

PONIEDZIAŁKI 20.15-21.15

BASIC STEP w ramach projektu AKTYWNI I ZDROWI

WTOREK 20.00-21.00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA w ramach projektu AKTYWNI I ZDROWI

WTOREK 16.00-17.00

Taniec nowoczesny dla dzieci

Wtorek 16.00 – 16.45

SMOVEY w ramach projektu AKTYWNI I ZDROWI

Poniedziałek 10.00-11.00

Karate dla dzieci

Środa 15.45 – 16.35
Piątek 15.00-15.50

Gimnastyka 50+

Wtorek 10.00 – 11.00
Piątek 10.00 – 11.00

Taniec nowoczesny „Kolejorz Juniors”

Poniedziałki 16:45-17:45 (gr. zaawansowana)
Czwartki 17:00-18:00 (gr. początkująca)

Tai Chi Chuan – styl Chen

Środy 19:15-20:15

Kolejorz Girls

Poniedziałek 18:00-19:00 grupa zaawansowana
Czwartek 18:15 grupa początkująca

Kurs języka angielskiego

wtorek – trwa nabór

Kurs języka hiszpańskiego

wtorek – trwa nabór

Sekcja plastyczna

Poniedziałek 16:00-17:00

Tenis stołowy dla seniorów

poniedziałek 11:30, 12:30
środa 11:30, 12:30, 13:30

Nauka obsługi komputera dla seniorów

Poniedziałek- Czwartek 9.00 – 12.00

Zdrowy Kręgosłup w ramach projektu AKTYWNI I ZDROWI

Wtorek 11.15-12.15

Formacja „Power of Dance Junior”

Wtorek 17.30 – 19.00
Czwartek 17.15 – 18.15, 18.30- 19.30

Angielski dla dzieci „Early Stage”

poniedziałki 12:00-13:30, 14:00-17:00
czwartki 14:00-17:00

Klub Seniora „Tęcza”

Spotkania czasowo zawieszone

Sekcja malarska

Czwartek 12.00 – 15.00

Język niemiecki

I gr. Czwartek 10.30 – 12.00
II gr. Czwartek 12.15 – 13.45

Zumba Fitness

Poniedziałek 19.00 – 20.00
Piątek 19.15 – 20.15

Aerobik

Wtorek 21.00 – 22.00
Czwartek 21.00 – 22.00

Nauka gry na pianinie metodą Suzuki

Czwartki od 15.00

Taniec towarzyski – Klub „Finezja”

Środa 17.00 – 18.00, 18.00-19.00

Kursy prawa jazdy OSK Rataje2

Poniedziałek 19.00 – 20.30
Wtorek 18.30 – 20.00