Capoeira dla początkujących

Wtorek 17:00 – 18:00

Zumba Fitness w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Piątek 19:00-20:00

Aerobic w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Czwartki 21:00-22:00

Zajęcia muzyczno-plastyczne dla maluchów 1-3 l.

Wtorek 16:00-17:00

Fitness na trampolinach dla dzieci w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Poniedziałki 18:00-18:45

Akademia Wesołego Tańca

Środa 17:15-18:00

Zajęcia dla najmłodszych

Środa 11:00-12:30

Akrobatyka dla dzieci

Czwartek 16:00-16:45 (5-7 lat)
Czwartek 16:45-17:30 (od 7 lat)

Fitness na trampolinach w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Poniedziałek 20:15-21:00

Step Fitness w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Wtorek 20:15-21:00

Taniec nowoczesny dla dzieci

Wtorek 16:00-16:45 (4-6 lat)
Wtorek 17:00-17:45 (od 7 lat)

Smovey – gimnastyka i masaż w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Poniedziałek 9:00-10:00
Środa 9:00-10:00

Karate dla dzieci

Środa 15:30 – 16:30
Piątek 15:30-16:30

Gimnastyka 50+ w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Wtorek 10:00–11:00
Czwartek 10:15–11:15

Kolejorz Juniors

Poniedziałek 16:45-17:45 (gr. zaawansowana)
Czwartek 17:00-18:00 (gr. początkująca)
Czwartek 18:00-19:00 (gr. zaawansowana)

Kolejorz Girls

Czwartek 19:00-20:30

Kurs języka angielskiego

Wtorek – trwa nabór

Kurs języka hiszpańskiego

Wtorek 16:30-17:30
Czwartek 15:00-16:00

Sekcja plastyczna dla dzieci

Poniedziałek 16:30-17:30

Tenis stołowy dla seniorów w ramach projektu Trener Senioralny

Poniedziałek 10:30, 11:30
Środa 13:00, 14:00

Nauka obsługi komputera dla seniorów

Poniedziałek-Czwartek 9:00-12:00

Zdrowy kręgosłup w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Piątek 9:30-10:30

Formacja „Power of Dance Kids”

Wtorek 18:00-19:45
Czwartek 17:30-18:45

Angielski dla dzieci „Early Stage”

Poniedziałek 12:00-13:30, 14:00-17:00
Piątek 12:10-16:30

Klub Seniora „Tęcza”

Spotkania czasowo zawieszone

Sekcja malarska

Czwartek 11:00–15:00

Język niemiecki

I gr. Czwartek 10:00–11:30
II gr. Czwartek 11:45-13:15

Zumba Fitness

Poniedziałek 19:00–20:00

Aerobic

Wtorek 21:00–22:00

Nauka gry na pianinie metodą Suzuki

Czwartki od 15:00

Taniec towarzyski – Klub „Finezja”

Środa 17:30

Kursy prawa jazdy OSK Rataje2

Poniedziałek 19:00-20:30
Wtorek 18:30-20:00