Aero- kickboxing

Poniedziałek 20.00-21.00
Środa 20.00-21.00
Piątek 20.00-21.00

rysunek i malarstwo dla seniorów

Zajęcia odbywają się
w godzinach dopołudniowych

Poznanianki ćwiczą mięśnie miłości

Czwartek godz. 9.00- 10.00

Broadway Musical School

Sobota
w wymiarze 6 godzin lekcyjnych (godziny do ustalenia)

KARATE DLA DOROSŁYCH (grupa rekreacyjna)

Czwartek 19.30-20.30

Zdrowy kręgosłup

Piątek
godzina 17.00-18.00

Zajęcia z programowania

Środa
15.40 – 16.40 – PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM KL. I-III
16.45 – 17.45 – PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM KL. IV-V – LUA (tzn. poziom wyżej – kontynuacja dla dzieci zeszłorocznych
17.45 – 18.45 – PROGRAMOWANIE w PROCESSING OD KL. VI
*zajęcia odbywają się w DK „Orle Gniazdo”, os. Lecha 43

*Środa 17.00 – 18.00 – matematyka z programowaniem dla dzieci w wieku 5-6 lat w Klubie „Mieszko”, os. Lecha 129

Joga dla mam z dziećmi

Czwartek 10.30 – 11.30

Jump Spalarnia

Wtorek 18.30-19.30, 19.30-20.30
Czwartek 18.30-19.30, 19.30-20.30

Formacja taneczna INFINITE GROOVE

Wtorek 18.30 – 19.45

Formacja turniejowa hip hop

Wtorek 16.30 – 18.30

Gimnastyka dla Pań z elementami Zumby

Poniedziałek 19.00 – 20.00
Środa 19.00 – 20.00

Zespół wokalny „Bajka”

Piątek 17.00 – 19.00

Klub Seniora „Bajka”

Wtorek 14.30 – 17.00

Klub Seniora „Rodzina”

Poniedziałek 16.00 – 20.00
Piątek 16.00 – 20.00

Kurs prawa jazdy

Wtorek 19.15 – 20.45
Środa 19.00 – 20.30

Karate dla dzieci i młodzieży

Wtorek 16.30 – 17.15 – grupa średnio zaawansowana
Wtorek 17.15 – 18.15 – grupa zaawansowana

Czwartek 16.30 – 17.15 – grupa początkująca
Czwartek 17.15 – 18.00 – grupa średnio zaawansowana
Czwartek 18.00 – 19.15 – grupa zaawansowana

Tai chi

Wtorek 11.00 – 13.00

Joga

Środa 18.30 – 19.30

Callanetics

Poniedziałek 20.30 – 21.30
Czwartek 20.30 – 21.30

Aerobik

Poniedziałek 19.30 – 20.30
Środa 20.00 – 21.00

Terapia tańcem

Poniedziałek 10.00-11.00

Taniec towarzyski / Tango argentino

Wtorek od 18.30
Piątek od 18.30

Szkółka szachowa

Wtorek 16.45 – 18.15, 18.15 – 19.15

Akademia Koszykówki

Środa 16.30 – 17.30

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Wtorek 16.00-17.30

Zajęcia wokalne

ustalane indywidualnie

Balet

Piątek
15.30-16.15 – 4-6 latki
16.15-17.00 – 5-7 latki
17.00-17.45 – od 7 lat

HIP-HOP dla dzieci

Poniedziałek 17.15 – 18.00

Zajęcia taneczne TIP-TOP

Poniedziałek
16.00 – 5,6-latki
16.45 – 8-latki
17.30 – 9-11-latki

Środa
16.30 – 3,4-latki
17.15 – 7-latki
18.00 – 12-15-latki

Akademia Malucha

Poniedziałek 9.00 – 10.00
Środa 9.00 – 10.00