Gimnastyka & Stretching dla kobiet – w ramach projektu Mój Sportowy Azyl

Piątek 18:00-19:30

Joga dla uchodźców i wolontariuszy

Piątek
11:15 – 12:30
13:30 – 15:00

п’ятниця
11:15 – 12:30
13:30 – 15:00

ZUMBA – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Czwartek
11:00 – 11:50
12:00 – 12:50

Zajęcia języka angielskiego dla dzieci z Ukrainy

Poniedziałek
14:00 – 15:00

Bezpłatnie zajęcia językowe dla osób z Ukrainy

Poniedziałek
11:00-12:00 (dzieci od 6 r.ż.)
12:00-13:00 (dorośli)

Wtorek
10:00-10:45 (grupa mieszana – dorośli i dzieci)

Środa
11:15-12:15 (grupa mieszana – dorośli i dzieci)

Piątek
10:00-10:45 (grupa mieszana – dorośli i dzieci)
11:15-12:15 (grupa mieszana – dorośli i dzieci)
17:00-18:00 (dorośli)
18:30-19:30 (grupa mieszana – dorośli i dzieci)

Zajęcia z tańca nowoczesnego dla dzieci z Ukrainy

Piątek
9:30-10:15 (4-6 lat)
10:15-11:00 (7-10 lat)

П’ятниця
9:30-10:15 (4-6 років)
10:15-11:00 (7-10 років)

TRENING MOTORYCZNY – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Środa
19:00 – 20:00

GIMNASTYKA DLA PAŃ + STRETCHING – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Wtorek
16:30 – 17:20

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA DLA KOBIET – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Wtorek
17:30 – 18:20

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI MODERN JAZZ – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Wtorek
18:30 – 19:20

AEROBIK – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Wtorek
14:45 – 16:15

TRENING FUNKCJONALNY Z GUMAMI OPOROWYMI – W RAMACH PROJEKTU MÓJ SPORTOWY AZYL

Poniedziałek
20:20 – 21:50 (grupa zaawansowana)

Czwartek
18:15 – 19:30 (grupa początkująca)
19:30 – 21:00 (grupa zaawansowana)

Piątek
8:30 – 9:45 (seniorzy)

Robotyka dla dzieci

Wtorek
15:30 – 16:30

Piątek
15:00 – 16:00

Czytanie literatury anglojęzycznej dla dzieci

Poniedziałek
17:00 – 18:30

ĆWICZENIA MIĘŚNI DNA MIEDNICY – w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Poniedziałek
18:00 – 19:00

Czwartek
8:30 – 9:30
9.30 – 10:30

SALSATION – w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Poniedziałek
11:00 – 12:00

Środa
8:30 – 9:30

ZUMBA – w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel

Poniedziałek
12:00 – 13:00

Środa
9:30 – 10:30

AKADEMIA RYSUNKU I MALARSTWA DLA DZIECI

Wtorek
16:30 – 18:00

INSPIRIA – GABINET TERAPII I ROZWOJU

do uzgodnienia

Związek Kombatantów

Piątek 16:00-18:00

Nauka gry na pianinie

ustalenia indywidualne

Broadway Musical School

Sobota
w wymiarze 6 godzin lekcyjnych (godziny do ustalenia)

Rysunek i malarstwo dla dorosłych i seniorów

Zajęcia odbywają się
w godzinach dopołudniowych

Mania programowania

Środa
15:40 – 16:40 Minecraft – Bloczki (dla klas I-III)
16:50 – 17:50 Minecraft – Tworzenie własnych modów (od klasy IV)

Klub Szaradzistów

Drugi poniedziałek miesiąca 18.00 – 20.00

Zespół wokalny „Bajka”

do ustalenia

Klub Seniora „Bajka”

Poniedziałek
14:30 – 16:00

Klub Seniora „Rodzina”

Wtorek
16:00 – 20:00

Kurs prawa jazdy

Wtorek
19:15 – 20:45

Środa
19:00 – 20:30

Karate dla dzieci

Wtorek:
16:30 -17:15 (gr. średniozaawansowana)
17:15 – 18:15 (gr. zaawansowana)

Czwartek:
15:45 – 16:15 (gr. początkująca, od 4 do 5 lat)
16:30 – 17:15 (gr. początkująca, od 6 do 9 lat)
17:30 – 18:15 (gr. średniozaawansowana)
18:15 – 19:15 (gr. zaawansowana)

Tai chi

Środa
11:00 – 13:00

Joga

Środa
19:00 – 20:00

Aerobik

Poniedziałek
19:15 – 20:15

Środa
20:15 – 21:15

Terapia tańcem

Poniedziałek
9:30 – 10:30

Taniec towarzyski / Tango argentino

Wtorek
18.30 – 19.30
19.45 – 20.45
Piątek
18.30 – 19.30
19.45 – 20.45

Szkółka szachowa

Wtorek
16:45 – 18:45

Akademia Koszykówki

Poniedziałek
16:45 – 17:45

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Wtorek 16.00-17.30

Zajęcia wokalne

godziny ustalane indywidualnie

Balet

Piątek
16:00 – 16:45 4-7 latki
17:00 – 17:45 od 7 lat

Zajęcia taneczne TIP-TOP

Poniedziałek:
16:15 – 17:00 – taniec nowoczesny (5 lat)
17:15 – 18:00 – taniec nowoczesny (9-12 lat)
18:15 – 19:00- akrobatyka dla początkujących

Środa:
16:00 – 16:45 (3-4 lat), 17:00- 17:45 (7-8 lat)
18:00 – 18:45 (6 lat)

Akademia Malucha

Środa
9:00 – 10:00